Hakkımızda

 

 

Bebek sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren yanınızda olmak, siz ebeveynlerimizin heyecanlarına bir nebze ortak olabilmek, gelecek minik bireyin her ihtiyacına uygun ürünleri sizlere sunabilmek ve dünyaya geldiği andan itibaren ‘ohh be dünya varmış’ :) diyeceği bir ortam sağlayabilmek için burada sizlerleyiz.

Siz yorulmadan bizler sizin tüm ihtiyaçlarınızı gezip bir araya getirebilmek için çokça çalıştık.

Çıktığımız bu yolda siz müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimiz olduğundan “her şeyin” en iyisi olacak düşüncemizle titiz bir araştırma süreci yürüttük ve en iyileri sitemizde bir araya getirdik.

Bebek ve çocuk giyim kategorimizde, bebeğiniz aranıza katıldığı andan itibaren ihtiyacı olabilecek; hastane çıkışından başlayarak, minik afacanı soğuk havalardan muhafaza edeceğiniz yelekler, mışıl mışıl uyumasına yardımcı olacak battaniyeler, hayata ilk adımlarını güvenle atmasını sağlayacağı ayakkabılar ve miniğimizin daha şimdiden tarzını ortaya koyacağı atkı, bere, eldiven,  kemer, şapka,  kravat ve papyon gibi tüm ihtiyaç duyacağı ürünler bulunmaktadır. Tabii ki oyuncak kategorimizi unutmuyoruz çünkü eğlenmek en çok onlara yakışıyor.

Ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz her soru için whatsapp danışma hattımızdan ve müşteri destek formu yada mail ile bize ulaşabilir ve her türlü soru işaretinizin cevabını bulabilirsiniz.

Bu özel, keyifli bir o kadarda heyecanlı alışverişinize bizi ortak etmeniz harikulade.

Sağlıkla kalın

Her Şey Bebek Ailesi.